+38 (096) 739-29-29+38 (098) 453-01-28  
Про Нас

Про Нас

Ласкаво просимо на наш сайт!


Вже більше 7 років ми працюємо з польськими відомими виробниками Drewpol, WIECH, CMM, Stolzen, BRW, а також з провідною німецькою фабрикою акрилових плит і фасадів NIEMANN, італійською меблевою фабрикою Stival.

Хто ми?

Ми професійно займаємося продажем виключно відомих брендів меблевих фасадів, надаємо повний сервіс у обслуговуванні наших клієнтів:

- оперативно надаємо технічну інформацію для створення проекту меблів,

- робимо розрахунки і пропонуємо оптимальні варіанти для економії часу клієнта

- надаємо свіжу інформацію про новинки та акції наших виробників

- забезпечуємо салони усіма необхідними інстументов для успішних продажів (калатоги, зразки, виставкові екземпляри, колірники на різних матеріалів).

- виконуємо гарантійні зобов'язання заводів-виробників (2 роки) по всій продукції

- дотримуємося оптимальних термінів і гарантуємо цілісність доставки товару кожному клієнту

Акрилові Фасади:

Завод Ньюман-Польща (філія головного заводу Nieman-Німеччина), отримує плити з Німеччини, на власному високоточному сучасному німецькому обладнанні робить порізку і поклейку, що забезпечує стабільну якість та дотримання всіх технічних характеристик.

Готові фасади поставляються замовнику на Україні.

Свої пропозиції ми направляємо меблевим салонам, меблярам-підприємцям, дизайн-студіям і всім тим, хто виробляє кухні, дитячі, спальні, шафи-купе та інші модульні комплекти.

Наші цілі?

Цілі нашої команди зрозумілі - ми хочемо надавати якісний європейський товар українському ринку.

Наш пріоритет - це розвиток пропозицій тільки по кращим товарам, задовольняючи ідеї кожного клієнта при їх виборі.

Пропонуємо меблеві фасади дерев'яні, мдф, шпоновані та акрилові різних цінових категорій, роблячи доступними всі види товарів для наших клієнтів.

Якість продукції

Говорячи про перерахованих вище виробників ми можемо з упевненістю сказати, що це високоякісні фасади, які адаптовані до індивідуальних потреб наших клієнтів і слідують сучасним тенденціям ринку.

Фабрики виробляють різні моделі, розміри, кольори і різноманітні додаткові елементи, що є ідеальним поєднанням до того, що очікує покупець.

Продукція обробляється високоякісними лаками і фарбою, патинується, обтягається плівкою ПВХ, облицьовується натуральним шпоном, акрилом в глянсовому або матовому виконанні.

Виходячи з вищеописаного ми однозначно гарантуємо стабільну якість продукції цих фабрик, навіть після багатьох років тривалого користування, дотримуючись інструкції по експлуатації.

Допомагаємо у виборі фасаду

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі моделі чи кольору, тоді ми можемо відправити зразок для перегляду "в живу" - для можливості помацати, і подивитися наскільки якісною є обробка матеріалу і виконання готової продукції. У нас є розкладки всіх кольорів плівок ПВХ, зразків фарбування, моделей та іншої рекламної продукції. Отримавши все це, без проблем можна підібрати як модель так і колір для Вашої майбутньої кухні або інших меблів.

Завжди йдемо назустріч клієнту

Дуже часто за вимогами і запитами клієнтів у виробництві незвичайної моделі, розмірів та інших індивідуальних, фабрики йдуть назустріч виготовляючи не стандартні фасади, які не входять в рамки розмірного ряду «від і до», фарбування під замовлення, індивідуальні побажання по зовнішньому вигляду фасаду, звичайно якщо це технічно можливо. Великий плюс у тому, що кінцевому споживачеві завжди йдуть назустріч, щоб задовольнити його ідеї, в той же час зробивши унікальний продукт з найвищої якості матеріалу, який в результаті отримає назву «ексклюзивний меблевий фасад» від провідного європейського виробника.

Для чого потрібні меблеві фасади?

Для того, щоб створити гарні меблі, потрібні високоякісні матеріали які здійснюють очікування і привертають потенційного покупця. Якісна і красиві меблі - це те що кожен з нас хотів би мати на довгі роки.

Головним складовим елементом будь-яких корпусних меблів є меблеві фасади, які відрізняються міцністю, витривалістю, красивим зовнішнім виглядом, що дозволяє поліпшити візуалізацію не тільки меблів, але і всього Вашого будинку.

Відомо також, що за допомогою різноманітних, різнокольорових і перш за все першокласних фасадів можна створити інтер'єр, який зможе виправдати очікування і здійснити стилізацію квартири найвибагливішому клієнтові.

Сайт на реконструкції. Можливе обмежене функціонування