Замовити

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАШ САЙТ !

Тут Ви зможете знайти різноманітні меблеві фасади провідних брендів Європи, отримати безкоштовні консультації спеціалістів та придбати високоякісну продукцію.

Вже більше 8 років ми працюємо з польськими відомими виробниками Drewpol, WIECH, CMM, Stolzen, BRW, а також з польською фабрикою Frontpol s.a, яка обробляє сучасні акрилові плити NIEMANN.

Ми співпрацюємо з меблевими салонами, меблярами-підприємцями, дизайн-студіями та зі всіма, хто вироготовляє кухні, дитячі, спальні, шафи-купе та інші модульні комплекти.

Наша ціль

Якість

Якість

Ми надаємо якісний європейський товар українському ринку

Пріоритетність

Пріоритетність

Наш пріоритет - це розвиток пропозицій тільки по кращим товарам, задовольняючи ідеї кожного клієнта при їх виборі.

Доступність

Доступність

Пропонуємо меблеві фасади  різних цінових категорій, роблячи доступними всі види товарів для наших клієнтів

Якіть продукції

Говорячи про наших виробників ми можемо з упевненістю сказати, що це високоякісні фасади, які адаптовані до індивідуальних потреб наших клієнтів і слідують сучасним тенденціям ринку.

Наші фабрики виробляють різні моделі, розміри, кольори і додаткові елементи, що є ідеальним поєднанням до того, що очікує покупець.

Наша продукція обробляється високоякісними лаками і фарбою, патинується, обтягується плівкою ПВХ, облицьовується натуральним шпоном, акрилом в глянсовому або матовому виконанні.

Ми гарантуємо стабільну якість продукції, навіть після багатьох років тривалого користування, дотримуючись інструкції по експлуатації.

Якіть продукції

Допомагаємо у виборі фасаду

Якщо Ви сумніваєтеся у виборі моделі, кольору чи якості обробки матеріалу,  тоді ми можемо відправити взірець для огляду, щоб ви переконалися в досконалості нашої продукції.

У нас є взірці більшості моделей, взірці матеріалів, розкладки всіх кольорів, каталоги та інша рекламна продукція. Отримавши все це, без проблем можна реалізувати проект сучасної кухні будь-якої складності.

Допомагаємо у виборі фасаду

Завжди йдемо назустріч клієнту

Дуже часто за вимогами і запитами клієнтів у виробництві ексклюзивних моделей, розмірів чи кольору, ми йдемо назустріч виготовляючи нестандартні фасади, які не входять в рамки розмірного ряду «від і до», фарбування під замовлення, індивідуальні побажання по зовнішньому вигляду фасаду, звичайно якщо це технічно можливо.

Великий плюс у тому, що завжди стараємося задовольнити ідеї наших клієнтів, сворюючи унікальний продукт з найвищої якості матеріалу, який в результаті отримає назву «ексклюзивний меблевий фасад» від провідного європейського виробника.

Завжди йдемо назустріч клієнту

Наші переваги

забезпечуємо меблеві салони усіма необхідними інстументами для успішних продажів (калатоги, зразки, виставкові екземпляри, колірники на різних матеріалах).

оперативно надаємо технічну інформацію для створення проекту меблів

виконуємо гарантійні зобов'язання виробників по всій продукції та вирішуємо рекламаційні питання

робимо розрахунки і пропонуємо оптимальні варіанти для економії часу клієнта

дотримуємося оптимальних термінів і гарантуємо цілісність доставки товару кожному клієнту

надаємо свіжу інформацію про новинки та акції наших виробників

ВАГАЄТЕСЬ З ВИБОРОМ ФАСАДУ?
ЗАПИТАЙТЕ ПОРАДИ У ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам обрати найкращий для них фасад.

Розрахувати вартість

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы