Замовити
BRW плівкові МДФ

Кухонні фасади BRW з МДФ


Уявити корпусні меблі без фасадів неможливо. Ця деталь є практично особою кухонного гарнітура. Останнім часом найпопулярнішим матеріалом для виготовлення таких меблів є МДФ. Купити меблевий фасад (МДФ) варто через те, що цей матеріал практичний, виглядає красиво і дуже популярний.

TOП-8

OLDER
OLDER
Canyon
Canyon
Fresco
Fresco
AREA
AREA
PORTAL
PORTAL
SPARX
SPARX
NEO
NEO
PUERTA
PUERTA

BRW Alamo
BRW Alamo
BRW Atis
BRW Atis
BRW Clasik
BRW Clasik
BRW Delano
BRW Delano
BRW Ekran
BRW Ekran
BRW Elba
BRW Elba
BRW Lider
BRW Lider
Merigo
Merigo
BRW Mydelko
BRW Mydelko
BRW Nubis
BRW Nubis
BRW Older
BRW Older
BRW Parma
BRW Parma
BRW Portal
BRW Portal
BRW Rama
BRW Rama
BRW Rama Pekan
BRW Rama Pekan
BRW Rama Salev
BRW Rama Salev
BRW Raven
BRW Raven
BRW Regularny
BRW Regularny
BRW Rosa
BRW Rosa
BRW Safran
BRW Safran
BRW Tafla D
BRW Tafla D
BRW Tafla E
BRW Tafla E
BRW Tafla H, Reling, Livorno
BRW Tafla H, Reling, Livorno
BRW Tafla U, V, L, R
BRW Tafla U, V, L, R
BRW Tafla Zero
BRW Tafla Zero

Фасади від фабрики BRW

Польська компанія-виробник БРВ користується популярністю завдяки високій якості продукції і яскравим цікавим моделям, в яких виконані фасади МДФ. Купити такий кухонний фасад від виробників дешево мріє кожен.

BRW - Black Red White компанія, яка застосовує інноваційні технології, постійно розробляє новий дизайн, пропонує цікаве колірне рішення, і ретельно стежить за якістю своєї продукції.

Є у BRW моделі, які відрізняються цікавим і незвичайним дизайном. Наприклад, можна замовити штучно зістарений фасад МДФ. Кухня буде виглядати ефектно з нанесенням патини або застосуванням шпону.

Кухонний гарнітур повинен в першу чергу виконувати естетичні функції недорого. Тому вибираючи ці меблі, важливо, щоб він був красивим і вписувався в інтер'єр кухні. Для того щоб прикрасити його, компанія BRW часто користується різними прийомами, використовує унікальні фарби, плівки та сучасну емаль.

Домогтися матової або глянсової поверхні можна за допомогою емалі. З її допомогою можна також створити ефект металік і перламутр. Замовник може вибрати абсолютно різний відтінок і колір для кухні з каталогу.

Що собою являє матеріал МДФ?


МДФ - це, власне, плита з деревної полотна, яка має середню щільність. Складові матеріалу зв'язуються між собою за рахунок натурального речовини - лігніну, а не хімічні сполуки. Завдяки цьому меблевий фасад з МДФ, ціна на який доступна кожному, застосовується для створення багатьох видів і деталей меблевих гарнітурів.

Процес виробництва полягає в тому, що на матеріалі вифрезіровиваются різні профілі, які пізніше покривають ПВХ-плівкою. Завдяки такому покриттю матеріал імітує різні породи дерева, його текстуру і забарвлення. Так створюються і фасади BRW.

МДФ для шаф має безліч переваг в порівнянні з іншими матеріалами:

· Відмінні функціональні характеристики;

· Вартість цього матеріалу нижче, ніж натурального дерева;

· Вологостійкі;

· Стійкі до появи мікроорганізмів і викривлення;

· Міцні;

· Прекрасно утримують будь кріплення;

· Підходять для обробки багатьма засобами.

 

Де купити кухонний фасад з МДФ?

Якщо перед вами постало питання «Де купити меблевий фасад з МДФ?»,

То відповідь очевидна - через інтернет-сайт fronty.com.ua. Замовити фасад компанії BRW можна за низькою ціною. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, покажуть фото вдалих інтер'єрів в каталозі, допоможуть оформити доставку по Україні. У нас:

· доступні ціни,

· Доставка по Україні,

· Яскравий каталог,

· Зразки плівок в наявність.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы