Замовити
Кухонні системи - U-подібна кухня

Кухонні системи - U-подібна кухня

Кухонні системи - U-подібна кухня

При оснащенні кухні варто переосмислити планування кухонних меблів разом з фасадами, які повинні забезпечувати нам візуальний бажаний ефект і комфорт при виконанні повсякденних робіт на кухні. Однією з пропозицій є кухні за зразком букви "U".

 

U-подібну кухню найчастіше вибирають як прямокутну кухню. Дві довші стіни і одна коротша враховують таке планування приміщення, так що функції на кухні відповідають принципам ергономічного трикутника.

 

 

РОБОЧИЙ ТРИКУТНИК НА КУХНІ

Це поділ трьох основних робочих зон (мийка, приготування їжі, зберігання продуктів) і взаємозв'язків між ними, включаючи напрямок їх розташування і вказівку оптимальних відстаней.

Компактність - важливо подбати про функціональне використання коротшою стінки в такій системі

Форми у версії «U» дають нам свободу вибору меблевих фасадів і наповнення поличками і висувними шухлядками, тому що ми можемо успішно варіювати їх по висоті і об'єму. Дуже популярна система - високі шафки з вітринами і поличками на одній стороні і низькі на протилежному боці, де у нас є багато слабких місць з точки зору доступності до робочої поверхні. Поперечний настінний блок без верхнього ряду фасадів оптично збільшить простір. Якщо в процесі будівництва з'явиться вікно, кімната буде світлою і затишною.

Приклад використання фасадів BRW для реалізації U-подібне розташування меблів на маленькій кухні стало можливим завдяки використанню кухонного півострова, на який додатково було встановлено нагрівальна плита

 

U-подібна форма добре виглядає і з центральним островом, що значно підвищує функціональність кухні і дозволяє відмовитися від кухонного столу - цей варіант дуже стильний, особливо в будинках з окремою їдальнею.

Кухня в формі "U" прекрасно використовує доступний простір кімнати, забезпечуючи відмінне спілкування. Різниця між формами U і однаково популярними L або G невелика і зазвичай просто має нюанси, пов'язані зі специфікою інтер'єру. Перш ніж прийняти рішення, необхідно точно виміряти приміщення і оптимізувати коридори найбільш поширених рухів, щоб ми вирішили, чи є будівництво трьох стін більш вигідним або краще вибрати варіант L.

Читати далі >> Кухонні системи - дворядна кухня або кухня в формі "L"

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы