Замовити
Дерево в головній ролі у 2020

Дерево в головній ролі у 2020

Дерево в головній ролі - як підібрати колір стін у 2020 році?

Популярність дерев’яних меблів та аксесуарів протягом багатьох років неухильно зростає. Деревина надає інтер'єру затишок та оригінальну атмосферу, виглядає благородно, а правильна обробка гарантує її довговічність. Однак, щоб підкреслити красу дерев’яних фасадів чи елементів, нам потрібно забезпечити правильний фон .

Нас надихають різні речі та стилі, тому кожен будинок оформлений по-різному, але загальні знаменники можуть бути дерев’яні меблі. Спираючись на їх облаштування інтер’єру, ми запитуємо себе, яке рішення використовувати в нашому будинку. Класичний, сучасний, природний, венге - можливостей багато, але найголовніше - вибір підходить до оточення та кольорів стін. Ось три прості ідеї ідеального фону для дерев'яних меблів.

 

Природній колір деревяних фасадів в моді

 Дерев’яні меблі з натуральним кольором найкраще поєднується з яскравим інтер’єром, де вони виходять на перший план. У квартирах, оформлених у класичному стилі, працюватимуть стіни в відтінках білого, бежевого або пісочно-жовтого . Чудовий ефект при низькій вартості можна отримати завдяки ліпнині під стелею. Важливу роль відіграють також стильні аксесуари, наприклад, статуеткові світильники на латунній основі. У мінімалістських, сучасних інтер’єрах варто надіти побілений сірий колір, який домінує вже кілька сезонів. Комбінуючи обладнання в теплих тонах з холодними тонами, ми досягнемо найкращого ефекту. У цьому випадку ви можете вибрати меблі з дерева, з деревяними фасадами чи елементами, оброблені металом або склом, тоді як в дитячій кімнаті пастельні, безумовно, більше підходять.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы