Замовити
Історія та місія компанії Drewpol

Історія та місія компанії Drewpol

Компанія DREWPOL Sp. z o.o. заснована в Osina (Польща), спеціалізується на виробництві фасадів з дерев'яних меблів. У списку є широкий асортимент додаткових елементів, необхідних для виготовлення меблів високого рівня. Послідовність в заходах, спрямованих на вдосконалення технологій і розширення пропозиції, призвела до того, що компанія в травні 2002 року отримала сертифікат управління якістю ISO 9001-2000, а у вересні 2006 року - сертифікат FSC. Постійне спостереження за  співпрацею з клієнтами, супроводжується докладанням зусиль по утриманню продукту на високому рівні. Надзвичайно великій асортимент відповідає вимогам самих вибагливих клієнтів і задовольняє очікування як гуртових, так і роздрібних покупців.

Компанія існує на ринку вже 25 років. Початок діяльності було засновано на різноманітних традиціях ремесла. Сьогодні ми є компанією в кілька сотень людей. Розвиток компанії здійснюється завдяки прагненню повністю задовільнити очікування клієнтів. Крім того, нові тенденції надихають постійно вдосконалюватися і створювати нові продукти.

Гордість компанії - це чудовий дизайн і витончений стиль, завдяки якому відчувається величезне задоволення і радість повсякденному життю в красивому і унікальному кухонному просторі.

Використовуються кращі, ретельно відібрані природні ресурси. У той же час надається велике значення турботі про навколишнє середовище. Доказом цього є сертифікат FSC®, який сприяє відповідальному управлінню лісами в світі.

Пріоритет - надавати клієнтам продукцію найвищої якості. Саме тому здійснюється детальний контроль на кожному етапі виробництва, і виробничий процес відповідає керівним принципам системи менеджменту якості ISO 9001: 2009, яка гарантує ідеальну якість кінцевого продукту - ідеальних дерев'яних фасадів.

Всесвітнє визнання - Компанія Drewpol надає великого значення постійній модернізації і вдосконалення своїх продуктів, постійно працюємо над новим дизайном фасадів з натурального дерева. Завоювала лідируючі позиції серед виробників європейських меблів, а її продукти визнані і оцінені в усьому світі.

Місія компанії:

«Задоволення наших клієнтів надзвичайно важливо для нас. Ми орієнтуємося на якість, дизайн і ефективне обслуговування клієнтів. Ми пишаємося результатами нашої роботи ».

Гасло компанії: «DREWPOL - це рецепт гарної кухні»

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы