Замовити
Кухонні системи - дворядна кухня

Кухонні системи - дворядна кухня

Кухонні системи - дворядна кухня

Форма конструкції кухні багато в чому відповідає за візуальний прийом інтер'єру і визначає його функціональність. Дворядна конструкція відноситься до числа найпопулярніших і, безумовно, обумовлена ​​розміром самої кухні, її пропорціями, а також кількістю і розташуванням окремих віконних і дверних прорізів. Нижче ми представляємо плюси і мінуси, а також приблизний дизайн кухні в дворядної системі.

 Розміщення техніки та схеми меблевих фасадів на дворядній кухні

 Кожна кухонна система - незалежно від форми і розміру приміщення - повинна прагнути зберегти основний ергономічний принцип на кухні, тобто робочий трикутник. Його припущення основані на розміщенні трьох основних робочих центрів на відповідних відстанях на вершинах трикутника - і це холодильник на відстані 120-270 см від плити / духовки і 120-210 від раковини. Такої ж відстані слід дотримуватися між плитою і раковиною. Напрямок розміщення вищезазначених пристроїв також важливо - для правшів, на відміну від лівшів, згідно послідовності виконуваних дій. Також важливо залишити правильну довжину робочих поверхонь.

 

Дворядна система на кухні - правила дизайну

 Фасади шаф зосереджені уздовж двох паралельних стін. Така система найчастіше йде на кухню, яка довга і вузька. Для зручності важливо залишити між рядами не менше 120 см вільного простору (для проходу), що дозволить вам нахилитися до шафок або двом людям на кухні. Слід пам'ятати, що таке планування кухні на кухні сприяє роботі максимум одній людині. Зручно дотягуватися до всіх шухляд від найнижчих до верхніх фасадів з вітринами або до підстельових поличок. Ця система дозволяє оптичне звуження простору.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы