Замовити
Поєднання кольорів фасадів 2019 році

Поєднання кольорів фасадів 2019 році

Як поєднувати кольори мийки, стільниці і меблеві фасади на кухні?

Повернення до природи
Кольорові тренди 2019 року на кухнях та їдальнях - це кольори землі, в сильних, насичених і досить матових відтінках. Сірий колір кам'яної стільниці і теплий колір дерева на кухонних фасадах - це елементи, які ідеально доповнюють один одного, надаючи міський стиль інтер'єру кухні. Ми можемо сміливо комбінувати різні матеріали і фактури один з одним, не обмежуючись одним кольором. Ідеальне доповнення для таких меблів стане раковина з графітовим гранітом. Цей матеріал видобувається з природного родовища, розташованого в 100 метрах під землею. Зроблені з цього, раковини елегантні, поза часом і підходять для будь-якої кухні, як сучасної, так і традиційної.

У сучасному будівництві кухні стали представницьким місцем, часто поєднаним з вітальнею і відкритою для гостей. Ми хотіли б, щоб вона стилістично поєднувалася з іншими кімнатами, і в той же час мала унікальний характер. Як вибрати колір раковини, меблевих фасадів і стільниці для досягнення найкращого ефекту?

Шляхетний, як сталь
Якщо ви вибираєте кухню, оформлену в модному скандинавському стилі, кімната повинна бути світлою і функціональною. Суть полягає у виборі об’єктів з делікатною, простою формою. Натуральна стільниця з характерним малюнком під дерево чудово поєднується з гладкими білими фарбованими фасадами і сталевою раковиною з плоскою мінімалістичною сушаркою. Широка і гладка сушарка в поєднанні з глибокою камерою створюють дуже зручний простір для приготування їжі та інших невеликих кухонних робіт.

Мінімалістська кухня
Мінімалістський не означає нудний. Нейтральні кольори на кухні, наприклад відтінки сірого і білого в поєднанні з правильним поєднанням, можуть дати дійсно сенсаційний ефект. На тлі однотонних, гладких стільниць і меблевих фасадів блискучі аксесуари і аксесуари з яскравими формами будуть виглядати ефектно. На темно-сірої кухонної стійці острова керамічна раковина буде виглядати інтригуюче. Її білосніжний колір і глянець відмінно поєднуватимуться з білими плитками або фасадами шаф того ж кольору Преміум X 6000X Artic White. Стиль розташування додатково підкреслюється кран з білими елементами.

Кольори на кухні
Червоний на кухні завжди працює. Особливо, якщо ми використовуємо його в помірних кількостях - у вигляді змішувача для мийки та кількох інтенсивних доповнень. Такий сильні акценти буде найкраще виглядати в поєднанні з білим і чорним, наприклад, з білим кухонним акриловими фасадами і раковина з графітового граніту. Поєднання буде полегшене аксесуарами з дерева, такими як обробні дошки, дерев'яні ложки і миски. Готовим рішенням тут стане раковина в комплекті з ідеально підібраною дошкою, якою ми можемо покрити невелику камеру або половину великої камери.

Цікава тенденція є введення в кухні і їдальні блискучого металевих елементів, які практичні і красиві. Однак потрібно пам'ятати, що такі виразні об’єкти не люблять конкуренції, і варто вибрати той, на якому ми зосередимо увагу, а потім доповнити його невеликими аксесуарами того ж кольору або зі схожим мотивом.

Найкращий ефект досягається за рахунок повторення основного кольору композиції в більш дрібних елементах: кухонні лампи, змішувач для раковини, миски та інші дрібниці. Які стільниці та меблеві фасади вибрати для блискучої мийки? Безумовно ті, які підкреслюють її унікальність: матові стільниці і матові фасади Niemann Premium Mat в відтінках чорний і сірий.

 

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы