Замовити
Історія меблевих фасадів

Історія меблевих фасадів

Найперші меблі.

Саме первісне населення створювало свої печери застосовуючи різні старовинні матеріали. Вчені-археологи знайшли розкішні креслення на стінах печер, де зображувався розставлений ??посуд і предмети кухні, штамповані табуретки й стільці.
Основними матеріалами були камінь і дерево. Для спальні використовувалися ліжка з соломи. Над ними було встановлено опудала убитих тварин. Бивні і роги заміняли предмети прикрас, вони висіли на стінах як знак високого мисливської майстерності жителів цієї будови.

Мебель, як виявилося, в доісторичні часи з"явилась саме в той момент, коли жінка почала залишатися на кухні, створюючи теплоту затишку і комфорту в будинку. Вчені наводять приклади, що кухонні меблі, як самодостатній і невимовний елемент інтер'єру, з'явилася ще в Стародавньому Єгипті.
Під час розкопок можна наштовхнутися на фрагменти стародавніх шедеврів меблів. Кухонні меблі виконані з чорного етіопського дерева, кістки слонової, очерету, шкіри, папірусу і висушених шкір тварин.

Яку сировину використовували для виготовлення меблів в давні часи?
На першому місці завжди було дерево. Оскільки дерев'яні меблі створювалася з сировини, яке піддавалося обробці тими інструментами, які існували в певну епоху.
По-перше, для меблів бралися матеріали, які були більш придатними до необхідного формату. Згодом змінювалася і повсякденне життя, прогресували меблеві стилі, з'явилися різні типи меблів, а також інші конструкції.
Традиційно повсякденне життя і мистецтво загалом прямо впливали на оформлення декораціями і надавали особливого обрису дерев'яним меблям. Однак, елементи меблів які було знайдено в древніх похованнях найпопулярніших жерців і фараонів, дивують багатством форм і практичною фантазією: це неординарні кольори шкатулок, скриньок і скринь. Вони були зроблені з коштовного дерева (чорного дерева), прикрашеного іншими матеріалами: бивнями, іклами, каміннями (малахітовими, бірюзовими).

У розквіт Єгипетської цивілізації традиційним виробництвом меблів було всіляке застосування звичайних мотивів для тих епох.
А саме, ноги єгипетських табуретів робили у формі ніг тварин, ручки трону виконані у вигляді ходячих левів. В оформленні скринь для найзаможніших людей прикрашали золотом, кольоровою емаллю, різьбленням, перламутром, кольоровим склом. Використовувалися переважно теплі кольори: жовтий, світло-коричневий, лілово-червоний, темно-зелений, чорний, синій ну і звичайно ж білий. Після археологічних расскопок був знайдений стілець Тутанхамона на якому спинка була прикрашена золотим орнаментом, що зображує крилатий золотий сонячний символ бога Сонця. Хочеться відзначити, оскільки єгиптяни привнесли нові стилі в розвиток елементів Кохона: стільці, столи, табурети, крісла, ліжка, скриньки і скрині - це їх вигадка. Необхідно відзначити, простій людині доводилося зберігати їжу, одяг та інший посуд в своїх основних контейнерах: кошики, шкатулки і глиняний посуд. Вони спали на товстих плетених з тростини ліжках, які лежали прямо на підлозі. Сідали, залежно від статусу, родоводу, на табуреті, на стільці або просто на сноп соломи або очерету.

Культовим елементом кухні була скриня, спеціальний дерев'яний ящик щоб зберігати в ньому речі, посуд і всяке начиння. Фасади цих скринь рoзписувалися різними кольорами. Друге місце після скринь, в побуті древніх греків були вельми популярні стoли які стояли на трьох ногах, у вигляді копит великих тварин. Римляни тих часів, крім кухонних меблів з натурального дерева, брoнзи і каменю, виробляли ще й плетені меблі з  верби. Римські меблі були витончені і вишукані, були насичені прикрасами. Меблі з дерева оформлялися декoративною різьбoю, інкрустацією з порід різних дерев,  різних кольорів зoлoта, емаллю, шматочками фаянсу і срібла.

Виробляли унікальні декoративні кухонні меблі і меблі для вітальні, важкими і нерухомими, які робилися з мармуру білoгo або кольорового і прикрашені мoзаїкой. Серед народів Африки, Америки і Океанії, меблеві фасади характеризувались інкрустацією дорогоцінними каменями, металами. Невисокі дерев'яні столи, лави, характеризувалися круглими або овальними увігнутими сидіннями, заснованими на спеціальних фігурах людини або тварини, вже були відомі в давнину. Цікаво, що єгиптянам довелося внести багато нового в розвиток меблевих варіантів кухонних комплектів: стільців, крісел, лавок, табуреток, полиць, скриньок і скринь, зокрема їх винаходу.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы