Замовити
Ідеї сучасного дизайну кухні

Ідеї сучасного дизайну кухні

Стрімкий темп нашого життя диктує особливу моду для нашого житла. У тому числі і для кухні. Як завжди, важливі функціональність, зручність, ефективність і стиль, але наш будинок і наша кухня повинні бути «розумними», максимально полегшувати домашню роботу господині. Сучасний дизайн кухні немислимий без плазмових панелей або телевізора, акустичних систем, сенсорних панелей, що дозволяють керувати складною побутовою технікою.

Інноваційні технології, поява нових матеріалів для виготовлення меблів, прагнення до простоти і досконалості сприяли прояву мінімалізму: простота форм, чіткість ліній, нічого зайвого. До меблів і вбудованої техніки вимога одна: максимум користі, ніякого захаращення простору.

Дизайн кухні: сучасні ідеї
Сучасну кухню вибирає прогресивна людина, що бажає використовувати собі на благо новітні досягнення. Це відноситься до побутової техніки,  матеріалів і технологій що застосовуються. Вони характеризуються:

1. Колірна гамма монохромна, частіше світла, допускаються різні відтінки одного кольору.

2. Відсутність декору.

3. Ергономічність, точність пропорцій.

4. Техніка останніх новітніх розробок.

5. Добротні, комфортні м'які меблі.

Широко застосовуються дворівневі підлоги, вітражі, широкі віконні прорізи.

Сучасна кухня - три основні стилі
Модерн - для тих, хто вважає за краще строгі лінії і форми, все в однотонної колірній гамі. Щоб досягти максимально відкритого простору, декоративні елементи практично не використовуються, і неважливо, це інтер'єр кутової кухні або це кухня з островом. По застосуванню матеріалів для виготовлення кухонних меблів стиль модерн не надто суворий і допускає використовувати як дерев'яні фасади, так і мдф фасади, і акрилові фасади. Контраст теплого живого дерева і холодного суворого металу, миготливі вогники дисплеїв побутової техніки створюють приголомшливий ефект стилю і комфорту. Великі вікна, скляні стільниці наповнять кухню світлом, легкістю і простором. Стиль модерн, або сучасний, дозволяє застосовувати як новітні композитні матеріали, фасади з акриловим покриттям, так і класичний масив дерева або шпоновані фасади.

Сучасні штори на кухню додадуть завершеності, будь то мінімалістські короткі фіранки або функціональні римські або рулонні штори.

Хай-тек - стиль кухні, що відрізняється великою кількістю суперсучасної техніки, скла, пластику та металу. Неправильні геометричні форми меблів, плавне перетікання поверхонь, використання заклепок, кріпильних деталей і механічних вузлів в якості декору часом роблять таку кухню схожою на космічний корабель.

Мінімалізм - порадує поціновувачів відкритого простору, простих чітких геометричних форм і колірних поєднань. Додавши деякі елементи іншого стилю, зберігши при цьому простоту і елегантність, ви досягнете неймовірного ефекту в дизайні своєї улюбленої кухні. Також вам потрібно знати про кутові кухні і правило "робочого трикутника".

Уперід, сучасний дизайн любить сміливих і неординарних!

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы