Замовити
Який колір вибрати для кухні

Який колір вибрати для кухні

Кухня - особливе приміщення. Тут господиня створює кулінарні шедеври, тут же ми любимо посидіти поговорити по душам або попліткувати. Створюючи задушевну і затишну обстановку в улюбленому приміщенні, важливо не забути про робочу зону при виборі кольору фасадів. Від цього буде залежати і настрій, і здоров'я мешканців, так стверджують фахівці.

Маленька кухня з темними фасадами створюватиме сумний настрій, а яскраві тони будуть втомлювати і дратувати. Затишну і ненав'язливу атмосферу в такій кухні створять світлі або пастельні тони, а ось у великому приміщенні кухня темних або яскравих насичених тонів створить відчуття комфорту і привітності.

Не забудьте про сонечко у вашому домі. Якщо його практично не буває, теплі відтінки персикових, теракотових, жовтих фасадів нагадають вам про нього, якщо південна сторона - синій, зелений, бузковий кольори і їх відтінки згладять відчуття спеки.

Кухня, колір і настрій
Продумуючи як вибрати кухню, особливу увагу треба приділити кухонним фасадам для вашого майбутнього гарнітуру, саме вони створюють настрій приміщення. Колір несе не тільки естетичне, але і психологічне навантаження. Фахівці стверджують, що яскраві помаранчеві, червоні тони збуджують бажання поїсти, а сині, фіолетові здатні пригнічувати апетит. Варто подумати, чого ви хочете: самій їсти трохи і підтримувати струнку форму, або щоб діти їли з апетитом.

Основні кольори і ваш темперамент
Червона кухня - для тих, хто коней на скаку зупинить: рішучих, енергійних, з активною життєвою позицією. Цей колір їх надихає, наповнює енергією, спонукає до нових звершень.

Помаранчеві фасади здатні зарядити оптимізмом, підняти настрій, внести нотки свята в сірі будні.

Жовтий колір - життєстверджуючий, з ним на вашій кухні не страшні осінні затяжні дощі, у вас завжди сонячно і радісно. Комфортний для творчих і креативних людей.

Зелений колір - асоціюється з весною, з пробудженням, символ всього живого. Підходить для розслаблення людям, що зазнають стрес або фізичні навантаження.

Синій і блакитний - символізують сталість, вірність, умиротворення. В простір вносить організованість, безтурботність, впорядкованість. Підходить творчим натурам.

Коричневий колір і всі його відтінки створюють відчуття захищеності, комфорту, стабільності, тепла і затишку. У всіх класичних стилях використовуються дерев'яні фасади, від світлого бежевого до насичених червоно-коричневих тонів.

Чорно-біла кухня - зухвало красиве поєднання цих двох кольорів.

Фіолетовий колір - складний колір магів і філософів. Будьте обережні, його насичені тони можуть привести до депресії.

Щоб не помилитися з вибором кольору кухонних фасадів, відвідайте меблевий салон, знайдіть кухню вподобаного кольору і прислухайтеся до себе. Яскравий колір в великій кількості може дратувати, а пастельні тони навіювати смуток.

Ваші внутрішні асоціації та відчуття кольору - основне при виборі кольору кухні!

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы