Замовити
Погляд в майбутнє - кухні 2018

Погляд в майбутнє - кухні 2018

Кухонні тренди 2018

2018 рік принесе багато змін в тенденціях на кухні. Домінуючий колір може бути несподіваним і, звичайно, далеко від того, до чого ми звикли. Крім того, існує метаморфоза способу меблювання - вона поступово відходить від важкої, масивних меблів до відкритої і світлою. На кухнях, як правило, переважатиме тепла, сімейна атмосфера

Багато що зміниться, але багато тенденцій також будуть дубльовані. Перш за все, варто пам'ятати, про природні або імітацію природніх фасадів -  природа володіє найбільшою силою проникнення і вона залишиться. Ви можете комбінувати і змішувати, ви також можете перейти до оригінальних матеріалів, але зовнішній вигляд натуральних матеріалів, натхненний природою, залишиться поза часом.

Друга за важливістю тенденція - це кухня відповідно до принципів ергономіки. На додаток до зовнішнього вигляду найбільш важливим є зручність використання нашого королівства. Дизайн кухні вимагає великої прихильності і почуття, так що остаточний ефект створює цілісне уявлення. На кухні, як і в будь-якому іншому просторі будинку, необхідно поєднувати функціональність з естетикою.

Інтер'єр наповнений світлом

Золото, мідь, а також хром - це металеві відтінки, які будуть дуже бажаними доповненнями на кухні. Блистіти також має і скло, наприклад, як дзеркальна мозаїка або фасади зі скла або фасади з імітацією скла. Також додасться яскравість з перламутровими доповненнями. Цей елемент уособлює собою розкіш, хоча на кухні, адаптованій до 2018 року, делікатність повинна переважати.

Дзеркальні фасади в верхніх шафках і блискуча мозаїка на стіні між шафами створюють атмосферу цього інтер'єру

До теплих кольорів

Домінуючою палітрою кольорів будуть теплі тони. Помаранчевий, жовтий, брудно-рожевий, фіолетовий, ці кольори стануть основою, на яку варто звернути увагу. Також збережуться коричневі і бежеві кольори, які ідеально гармоніюють з деревом, до якого часто звертаються архітектори і дизайнери. Трохи менше стане сіро-білого. Ці кольори будуть поступово заглушені, але вони обов'язково залишаться в грі. Дуети, засновані на приглушеної базі (наприклад, бетон), виглядають дуже добре з цікавим кольором з інтенсивним насиченням (наприклад, на фасадах). Колір також є найважливішим, коли мова заходить про аксесуари. Варто зазначити, що протягом певного часу він таємно присутній у багатьох елементах. По-перше, він з'явився як маленький акцент на батареях, потім він також взяв на себе раковини, і тепер кольоровим є все - побутова техніка, шафи, стільці, текстиль.
Брудно-рожевий на акрилових фасадах був об'єднаний з сірої сталлю на стільниці і холодним бетоном на стінах

З чітко вираженою домінантою
Досить цікава процедура розміщення, яка буде підкреслена в 2018 році домінуючими елементами декору. Цей ефект може бути досягнутий грою кольорів або вибором однієї характерної речі - це може бути велика картина, унікальний стілець, цікаві вазони.

Роль освітлення
Світло має величезний потенціал в дизайні інтер'єру. У 2018 році його ранг знову буде чітко підкреслений. Не тільки вогні, а й світильники. Це ті, які часто домінують в дизайні або, принаймні, вони кидаються в очі. У цьому питанні дійсно необхідно накласти великі оправи.

Сучасне будівництво приділяє більше уваги максимального використання природного світла в будівлі - по-перше, відповідна орієнтація будівлі, щоб максимізувати рух Сонця, наприклад, вікно на кухні зі сходу, щоб почати день в перших променях, по-друге, велике скління, що дозволяє проникати як якомога більше світла всередину (в дизайні вище, вікна на даху були замінені на розкладні, які пропускають більше світла)

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы