Замовити
Кухня на замовлення у 2020 році – головні тенденції

Кухня на замовлення у 2020 році – головні тенденції

Кухня на замовлення у 2020 році – головні тенденції

Існує незліченна кількість ідей щодо облаштування простору, натхнення та нових тенденцій до 2020 року, але можна сміливо сказати, що в модній кухні немає золотої середини. Безперечно також, що немає універсального способу облаштувати це приміщення так, щоб воно працювало на будь-якій площі незалежно від планування кімнат. Адже варто ознайомитись з найважливішими тенденціями дизайну інтер’єру цього року - їх різноманітність дозволить кожному знайти щось для себе і змусить кухню придбати неповторний стиль і характер.

 Текстури та кольори

 Стиль лофт популярний як тренд вже багато років і захоплення ним набирає популярності. Цегла, дерево або метал, незважаючи на сирий характер, поєднані разом, створюють теплий і привітний інтер’єр. Сила естетичності стилю лофт обумовлена ​​тенденцією до 2020 року, яка полягає у поєднанні різних матеріалів, фактур та кольорів - насамперед на кухні. Тенденція сильно пов'язана з японською філософією wabi-sabi, яка базується на тому, щоб жити в гармонії з природою та розумному мінімалізмі.

 

"Лофтовий клімат на кухні можна легко ввести завдяки  поєднанню різних конструкцій, таких як гранітна стільниця, цегляні стіни , шпоновані фасади або дерев’яна підлога та керамічна графітова мийка. Звичайно, клімат лофт - не єдине модне рішення при поєднанні нетипових матеріалів. Чудово виглядає поєднання теплого дерева та яскравого, стерильного білого - на стінах, підлозі чи меблях 

Земля любить зелений ...

 ... і зелень землю - і ця залежність виразно помітна в тенденціях дизайну інтер’єру. Сірий, бежевий, коричневий і темно-зелений - це квінтесенція елегантності та стилю, а також спокій і гармонія. Вони ідеально поєднуються з теплими та прохолодними відтінками та створюють ідеальний дизайн із природною зеленню. Кухонний простір, наповнений рослинами, є частиною однієї з найважливіших тенденцій біофілії в 2020 році - любові до природи та вплітання її в домашній простір. Земляні кольори та рослини лише в поєднанні з органічними матеріалами та зеленню створюють оригінальний дизайн - природне світло зігріє прохолодний колір стіни, а рослинність оживить сирий клімат інтер’єру.

 

Розумність в інтер'єрі - проста, функціональна, зручна та розумна

 Остання з тенденцій пов'язана з підходом та філософією дизайну інтер’єру.

"2020 рік буде відзначений простотою та мінімалізмом, підтримуваними такими аспектами, як функціональність та практичність. Ванні кімнати, безумовно, більше, ніж санітарні кімнати, а кухня - це не просто робоча зона, в якій ми готуємо - вона також служить їдальнею або місцем зустрічі для сім’ї. Обидві ці кімнати - як вітальня чи спальня - повинні бути максимально привітними та зручними для кожного члена домогосподарства, навіть у найменших аспектах. 

Зростаюча популярність мінімалізму також має велике значення. Найважливішими є основні елементи та їх дизайн, тоді як аксесуари та аксесуари менш важливі. Навіть новий нестандартний кухонний кран може дати цікавий ефект. Так що можна сміло експериментувати.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы