Глянцеві кухні стали хітом в дизайні інтер’єру. Однак чи оправдають вони себе на кухні? Як підтримувати їх в чистоті та у ідеальному стані? Сьогодні ми розкажемо, як зробити вибір, який на 100% відповідатиме вашим очікуванням.
Елегантні блискучі меблі підкорили вже серця багатьох людей. Спочатку їх розміщували переважно у вітальнях та спальнях, але в останні роки кухня, виготовлена в глнцевому стилі, стала дуже популярною. Глянець став символом сучасних меблів у мінімалістичному стилі.
Глянцеві меблеві фасади чудово впишуться в будь-який інтер’єр, починаючи від популярного скандинавського стилю, закінчуючи арт-деко, закінчуючи стилем лофт. Зазвичай вони доступні в дуже широкій кольоровій гамі, що створює набагато більше можливостей розташування, ніж у випадку з традиційними меблями з дерева. Однак це не означає, що нам доведеться повністю відмовитись від матових фасадів - вони стануть ідеальним противагою глянцевим фасадам меблів.
Дизайн інтер’єру - це головним чином мистецтво геніального та вмілого використання деталей. Це правило стосується і вибору кухонних меблів. Глянець, введений в інтер’єр відповідним чином, додасть йому елегантності та сучасного характеру.
Хорошою ідеєю буде поєднання глянцевих фасадів на кухні з матовими елементами, такими як стільниці або ручки шафи. Глянцеві меблі будуть чудово виглядати в поєднанні з природними матеріалами, такими як дерево, камінь або метал.
Ви також можете вибрати дуже сучасний «загальний вигляд», підібравши колір стін та аксесуарів до меблів. Однак пам’ятайте, що в цьому випадку вам знадобляться дрібні елементи, щоб зруйнувати монотонність композиції - відмінні кухонні аксесуари, рослини, килими або виразні світильники.
Якщо вам подобаються витончені мінімалістські інтер’єри, слід ретельно підбирати кухонні меблі. Високий глянець може бути чудовим рішенням у цьому випадку, оскільки він, як правило, характеризується необробленою і дуже простою формою.
Глянцеві меблеві фасади, як правило, додатково не декоруються виробниками, щоб вони самі могли бути прикрасою інтер’єру. Всі аксесуари витончені і розроблені таким чином, щоб не кидатися в очі. Уніфіковані кольори та класичний дизайн за останні роки зробили глянцеві кухонні меблі найпопулярнішим вибором для сучасних мінімалістичних інтер’єрів.
Маленькі і темні кімнати - проблема багатьох квартир. Щоб впоратися з цією проблемою, можна скористатися старою архітектурною хитрістю і встановити великі дзеркала в кімнаті. Завдяки їм ви створите ілюзію простору і внесете більше світла в інтер’єр.
На жаль, у випадку з кухнею знайти місце для дзеркала може бути дуже складно. Більше того, таке доповнення в цій кімнаті може дуже швидко виявитися дуже недоцільним. У цьому випадку набагато кращим рішенням буде використання лакованих меблів, поверхня яких виступає як дзеркало.
Ця обробка оптично збільшить кімнату та ефективно освітлить її, оскільки сонячні промені будуть відбиватися на мерехтливих фасадах. У випадку з цим видом меблів також варто спланувати розміщення освітлення шафи, яке може виглядати ще ефективніше завдяки глянцевим поверхням.
Високоглянцеві кухонні фасади також ідеально підходять для міні-кухонь, підключених до вітальні. Елегантні, покриті лаком фасади ідеально підійдуть до меблів у вітальні, створивши з ними цілісне ціле. Їх мінімалістичний дизайн зробить приміщення оптично більшим.
Більшість виробників захищають глянцеві меблеві фасади спеціальною захисною плівкою, яка прилягає до їх поверхні, полегшуючи транспортування та збирання меблів. Мало хто знає про те, що після його зняття слід бути особливо обережним, оскільки лак все ще твердне. Ще 30 днів не використовуйте миючі засоби для їх чищення та будьте обережні, щоб не знебарвити робочі поверхні.
Через чутливість лаку після розпакування плівку слід зняти в самому кінці ремонту - коли всі роботи закінчені і кімната чиста.
Ви мрієте про глянцеву кухню? Перш ніж прийняти рішення про такий тип меблів, майте на увазі, що це не рішення, яке буде працювати в кожному інтер’єрі. Лаковані меблі виглядають краще у більших приміщеннях, оскільки тоді їх можна повністю виставити.
Щоб меблі довго радували вас, потрібно регулярно чистити їх правильно підібраними засобами. Також слід пам’ятати, що фарбовані поверхні дуже схильні до пошкоджень та подряпин. Може виявитись, що такий тип забудови не буде практичним у будинках з дітьми чи тваринами.
Усі забруднення особливо помітні на поверхні фарбованих поверхонь. Навіть торкнувшись їх пальцем, на них можуть з’явитися смуги та відбитки. З цієї причини регулярний догляд такого типу поверхні має вирішальне значення.
Як почистити глянцеві кухонні меблі з фарбованими фасадами мдф ? Перш за все, повинна бути делікатна тканина з мікрофібри, яка дозволить вам позбутися бруду без ризику подряпати поверхню. Бруд слід витирати, як тільки він з’являється, щоб потім вам не довелося застосовувати силу для його видалення, оскільки занадто сильне натирання поверхні може призвести до матової цому місці меблів.
Завдяки гладкій і рівній структурі такого типу фасаду, бруд не проникає глибоко, а лише залишається на його поверхні. Ось чому більшість забруднень можна видалити лише невеликою кількістю теплої води. Якщо цей метод виявиться неефективним, ви можете використовувати сильно розбавлену мийну рідину або спеціальний засіб для очищення фарбованих поверхонь з дуже делікатною дією.
Якщо ви хочете надовго зберегти гарний зовнішній вигляд кухонних меблів, варто подбати про правильний догляд. Глянцеві кухонні фасади можуть бути сприйнятливі до різних типів механічних пошкоджень, наприклад, подряпин або сколів.
На щастя, існує кілька простих правил, які допоможуть вам уникнути такої проблеми. Перш за все, завжди використовуйте відповідні засоби догляду для цього виду меблів. Уникайте речовин, що містять спирт, аміак або ацетон - ці речовини можуть пошкодити лакофарбове покриття та призвести до зміни кольору. Також слід бути обережним з абразивними пастами та лосьйонами для чищення, які містять великі абразивні частинки, які можуть подряпати поверхню меблів. Такий же ефект буде досягнутий при митті щіток, сталевої вати та гострих губок.
Глянцеві кухонні фасади також слід захищати від тривалого контакту з вологою та високою температурою. З цієї причини як мийки, так і різні типи кухонних приладів, що виділяють тепло, повинні бути належним чином ізольовані від них. Те саме стосується гарячих горщиків і тарілок, під які слід завжди класти подушечку або дошку. Дотримуючись цих простих правил, ви можете бути впевнені, що ваші меблі будуть радувати око довгі роки.