Замовити
Сучасна кухня - яка вона ?

Сучасна кухня - яка вона ?

Оформлення сучасної кухні використовуючи фасади з імітацією скла Crystal Niemann - тренди 2019

Найбільша революція прийшла кухню, коли ми вирішили відкрити її у вітальні. Це був дуже серйозний крок у зміні кухні як частини будинку -  відтепер, повноцінної, облаштуванню якої стали приділяти багато уваги. Прекрасно мебльована кухня стала вітриною квартири. Невелика революційна, але настільки ж сильна тенденція пов'язана з матеріалами, які домінують в дизайні інтер'єру. Це натуральні матеріали, такі як дерево, скляні або фасадиз імітацією скла , мармур, бетон які з'являються на кухонних фасадах, але також виразні золочення, латунь і мідні елементи. Колір на кухні завжди виходить на перший план, тому варто ставити на оригінальність

 

Імітація Скляних фасадів Crystal від фірми Niemann на кухні є комбінацією форми і кольору, яка вважається основою високоякісної обробки.

Серед кольорів як і раніше панує білий, нейтральний і добре поєднується з усім, що ми хочемо з ним поєднувати. Але на другий скрипці грає антрацит. Цей колір буде добре виглядати в наших будинках. Тінь темно-сірого кольору тонка і ідеально підходить для сучасного стилю.

Незаперечне домінування використання натурального дерева, безумовно, залишиться на вершині тенденцій в кухні протягом багатьох сезонів. Як правило, благородні матеріали, що ідеально поєднуються з сучасною архітектурою інтер'єру, впливають на бажаний кінцевий результат, який завжди перекладається в остаточне задоволення.

 Кухня в дерев'яній обробці в поєднанні з сірим акриловим фасадом - ще один варіант сучасниго кухонного дизайну

У всіх цих способів дизайну є одна мета - зробити наше життя простіше і створити гарний простір, який вражатиме і захоплюватиме нас кожен день. Крім візуальної концепції, аспект ергономіки також важливий. Стільниця, пристосована до висоти домашнього господарства, печі та кавоварки на зручній висоті рук цього не вистачало на старих кухнях, і сьогодні це стандарт не тільки для розкішних будинків. Більш того, особисті переваги скільки і що ми готуємо це дуже важливе питання, яким ми обов'язково повинні поділитися з людиною, яка облаштовує нашу кухню. Інтеграція обладнання та меблів - це необхідність створення сучасного дизайну на найвищому рівні. Серед комбінацій, які вписуються в нові тенденції, все більше пропозицій щодо об'єднання мату з блиском.

 

Інтер'єри майбутнього це студії, вільні, відкриті простори. Вони дають нам можливість активно брати участь в житті сім'ї. Необхідність провести час разом обумовлена ​​сучасною сімейною моделлю і постійною відсутністю часу. Зміна плану і ролі кухонної зони, яка влаштована не для гостей, а для сім'ї, а пріоритет стає зручністю. Кухня, вбудована в вітальню, є відповіддю на гнучке планування кімнат, яке необхідна в будинках, збудованих протягом останніх років. Еволюція природним чином відповідає дизайну інтер'єру.

 

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы