Замовити
4 Методи візуального збільшення малих коридорів

4 Методи візуального збільшення малих коридорів

Меблеві фасади - це не тільки декоративний елемент, але і ідеальний спосіб додати інтер'єру простору. Область, де ми зазвичай стикаємося з проблемою невеликого простору, - це коридор. Всупереч зовнішнім виглядом, незалежно від того, який метраж & nbsp; у нас є, важливо вибирати креативні аксесуари, меблі та відповідну розстановку. Ось чотири практичних ради, які допоможуть маленькому передпокої виглядати і відчувати себе більше.

1. Яскраві кольори стін.

Навіть якщо ми виступаємо за барвистий інтер'єр, стіни в коридорі повинні бути пофарбовані світлою або просто білою фарбою. Інтер'єр стане яскравішим і більш просторим. Колір може бути доповнений деревом і сильнішими, рішучими квітами, наприклад, жовтим, червоним або фіолетовим. Оформлення невеликого залу повинно бути виразним, хоча і скромним - в маленьких інтер'єрах варто ліквідувати непотрібні дрібнички, заховати їх у шафи і ящики.

2. Глянцеві фасади відбивають світло.

Незалежно від того, розставлені у вас & nbsp; великий розсувний шафа або невеликі шафки, важливо, щоб їх фасади відбивали світло. У маленькому коридорі дзеркальний ефект глибини ми можемо досягти завдяки високій глянсовою меблів. У нашій пропозиції є високоякісні глянцеві фасади, такі як Acrylux і Polygloss . Вони елегантні, стійкі до подряпин і легко чистяться - без будь-яких проблем ви можете протерти їх за допомогою очищувача для скла.

 

3. Відповідне освітлення.

Ще одна важлива проблема - правильний вибір і розміщення ламп в залі. Зазвичай це місце досить темне, без доступу до природного світла. Тому дуже важливо, щоб область була добре освітлена, переважно зі світлодіодами, настінними лампами або рефлекторами. Цікаве рішення також встановлювати їх безпосередньо на стіні, наприклад, в кутку кімнати. Розставлені лампи зроблять інтер'єр більш просторим.

4. Велике дзеркало.

Це дуже практично і ефективно в розширенні невеликих просторів. У довгих коридорах рекомендується повісити дзеркало перед дверима. В іншому випадку встановіть його так, щоб воно відображало світло з сусідньої кімнати або якусь красиву частина інтер'єру (наприклад, перед шафою, входом в ванну кімнату ). Це зробить кімнату більш чистою і мінімалістичною.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы