Замовити
Різні кухні - різні форми

Різні кухні - різні форми


 

Різні кухні - різні форми - різни види кухонних фасадів

Кожна кухня буде виглядати по-різному завдяки своїм розмірам і формам. Меблі можуть бути встановлені ​​ U-подібної форми  - так званої підкови, з двох сторін, тобто дворядної, буквою L, або уздовж однієї стіни, так званої однорядної кухні. Найпопулярнішим макетом є буква L.

Дворядна кухня

 Фасади розташовані по обидва боки кухні. Це дуже зручне рішення, особливо в широких приміщеннях з мінімальною відстанню 240 см. Відстань між двома забудованими рядами має бути не менше 90,120 см. З одного боку ми поставили шафи з фасадами глухими, раковину, основну стійку і плиту, а з іншого боку у нас є холодильник і довга стільниця над якою на верхньому ряді розташовані вітрини прямі та вітрини зі шпросами. Якщо плита знаходиться під стільницею, то для її вільного використання мінімальна відстань від протилежних меблевих фасадів має становити 120 см. Коли нам не вистачає місця, ми можемо змонтувати приховані лічильники, після розгортання вони можуть служити столом.

 Читати далі >> Кухонні системи - дворядна кухня

Кухня в формі L

 Меблі, встановлені ​​уздовж двох перпендикулярних стін. У однієї довшої стіни холодильник і раковина, робоча поверхня, стільниця,  а все решта – з іншої меншої сторони. У такій кухні ми все ще можемо знайти місце для маленького столика. Він можемо бути стіною, складеним. Ми не повинні ставити духовку або посудомийну машину на кут, тому що це ускладнить відкриття фасадних дверцят нижнього ряду меблів, перпендикулярних до них. Таке розташування не підходить для вузьких і довгих кухонь.

Читати далі >> Кухонні системи - L-подібна кухня

 

Форма U добре презентується на великій кухні

 На кухні цього типу дві робочі лінії проходять уздовж протилежних стін і з'єднані третьою, поперечною. Це гарне рішення для великої кухні, відкритої для вітальні, з вікном. У такій системі помістіть холодильник і плиту в бічні сторони. Раковина не повинна перебувати під вікном. Хороше рішення для відкритих кухонь - побудувати бар або поставити стіл.

Читати далі >> Кухонні системи - U-подібна кухня

 

Однорядні кухні

 У кухні такого типу важко реалізувати принцип трикутника, тобто холодильник, раковина і плита. Все обладнання стоять уздовж однієї стіни. Було б добре поставити холодильник на початку, за ним стільницю. Потім ми збираємо раковину, перш ніж продовжити піч 80 - 90 см. Найкраще, якщо у нас достатньо місця для маленької стільниці одразу за нагрівальною плитою, довжиною 30 - 40 см. Через те, що однієї стіни недостатньо, ми повинні поліпшити нашу систему за допомогою декількох дрібничок. Давайте встановимо кухонні фасади з висувним верхом. Всі закутки повинні бути використані. Ми можемо використовувати глибокі кутові шафи з механізмом, завдяки якому весь вміст шафи може обертатися. Розсувні вантажні шафи також є хорошим рішенням. Будинки такого типу вписуються у вузькі кухні, кухонні ніші і прибудови.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы