Замовити
Кухонні тренди 2017

Кухонні тренди 2017

Кухонні тенденції 2017.

Виставки, які визначають тенденції на найближчі роки, є скарбницею знань, джерелом натхнення і хорошою базою ідей для внутрішньої обробки. Тенденції, сформовані архітекторами і експертами по цій темі, є основою для розширення їх горизонтів при виборі матеріалів фасадів, домінуючих конструкцій і колірних варіацій. Кожна деталь важлива. Кухонні меблі, кухонні фасади, кераміка, фурнітура та кухонне приладдя, які повинні бути красивими і функціональними, підкорюють серця любителів гарного дизайну. Встановлене положення експонентів дає відчуття виняткової старанності в роботі та турботливому відношенні до кожного елементу.

Мода варіюється і схильна до певних коливань щороку. Тенденції - це більш постійні споживчі переваги, встановлені за останні кілька сезонів. Формування тенденцій - це складне мистецтво шукати нові продукти, що відповідають за індивідуальність інтер'єру, і загальний погляд на те, що практично і функціонально. Поєднання цих двох аспектів часто є великою проблемою. Бачення художника ширшою аудиторією - це свого роду оцінка роботи - проект буде улюблений і відтворений або зникне з закінченням виставки.

У наведеному нижче списку ми представляємо тільки найкращі та обґрунтовані пропозиції для кухонь відповідно до тенденцій, які домінують на кухні.

Матеріал фасадів для кухні

Матеріал кухонних фасадів є основою, від якої залежать зовнішній вигляд, довговічність і функціональність. Звідси і дуже сильне положення натуральних матеріалів. Безсумнівним королем цієї сцени є дерев'яні фасади - не тільки на кухні. Дерево домінує майже у всьому домашньому просторі і тут дуже добре влаштувалося. Тому ця тенденція є сталою і, безумовно, довгий час нічого не зміниться.

Дерево на кухні - неоднозначна тема. Якщо ми хочемо мати хорошу якість, ми повинні інвестувати в види, стійкі до специфічних теплових і вологих умов цього місця. Звичайно, перша асоціація - екзотичні види, проте, і серед місцевих дерев у нас є широкий спектр можливостей.

Якщо ми не можемо дозволити собі якісний натуральний дерев'яний масив на кухні - давайте відмовимося від нього. Немає нічого гіршого, ніж не задоволення від кухні вашої мрії, що викликає у нас постійні проблеми. В такій ситуації краще робити ставку на ефект дерева, тобто використовувати матеріали, що імітують цю сировину. Ми втратимо приємний контакт з деревом, але ми знайдемо довговічність і практичність. Акрилові фасади, що імітують малюнок дерева, найкраще виконують цю роль.

Якщо, проте, нас не влаштовують полімери, давайте перейдемо до бетону, склу та металу. Це ще один дуже важливий матеріал, який буде оточувати нас в найближчі роки. Вони мають сучасний характер, міцні і красиво відображають їх характер. Вони не можуть бути відсутніми в сучасному мебльованому просторі. У поєднанні з іншою частиною кухонного обладнання буде визначатися його характер і приносити витонченість.

Матеріал з великим потенціалом, який виходить з укриття, - це камінь. Відомий і використовуваний протягом тривалого часу, але все ж десь позаду, дещо в тіні інших матеріалів. Кажуть, що камінь - це розкішна, дорога  й престижна сировина. Дійсно, його позиція висока і пов'язана з  довговічністю і з позачасовістю.

Як і у випадку з деревом - тут нас також можуть спокушати імітація каменю, скла і металу. Значно дешевші фасади з кам'яною структурою виглядають так само красиво в інтер'єрі. Крім того, такий прийом не спостерігається, так як у випадку з деревоподібними матеріалами, ХДФ плити дуже точно нагадують камінь.

Дотримуючись викликів нових ідей, давайте схилятися до роздумів про універсальність і позачасовому характері вашого вибору - вибору протягом багатьох років.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы