Замовити
Кутові кухні. Правило робочого трикутника

Кутові кухні. Правило робочого трикутника

Як розмістити кутову кухню? Більшість людей в нашій країні живуть в малогабаритних квартирах. Площа, яка відводиться під кухню дуже мала і щоб розмістити все необхідне для комфортного готування потрібно все прорахувати і гарненько продумати.

кутові кухні
Для маленької кухні - це найкращий вихід. Такі гарнітури не займають багато простору, власники квартири можуть використовувати квадратні метри за призначенням і збільшити корисний простір і облаштувати робочу поверхню так як їм завгодно. Г-подібний гарнітур не підійде для вузької, витягнутої кімнати, в такому випадку краще використовувати паралельне розміщення меблів.

Правило "робочого трикутника"
Це основний принцип зручної і ергономічної кухні. Мийка, холодильник і плита - це так звані вершини трикутника, при цьому вгорі завжди повинна знаходитися мийка, а холодильник і плита можуть бути з різних сторін. При плануванні потрібно намагатися, щоб трикутник був рівностороннім. Кутова кухня в інтер'єрі сприяє дотриманню правил ергономіки. Якщо ж у вас не получається дотримуватися цих правил - турбуватися не потрібно! Раковина повинна знаходитися посередині, тому що спочатку ми дістаємо продукти з холодильника, потім миємо їх і тільки тоді готуємо.

Скошені внутрішні кути кухонного гарнітура мають ряд переваг: легкий доступ до простору, зручність використання кутової мийки або плити, відсутність необхідності вбудовувати всередину додаткові модулі. Такий варіант використовується частіше. Прямі кути займають менше простору, їх часто використовують для кухні в мінімалістичному стилі або стилі хай-тек. А щоб полегшити доступ до вмісту слід використовувати спеціальні модулі або фасади. Варіанти з конструкцією такого модуля існують, вам обов'язково їх запропонує виробник меблів.

У кутку найчастіше врізають мийку, але можна віддати вершину трикутника вбудованій духовці, а мийку розташовують біля вікна. Ви не поспішайте вбудовувати раковину в кут, прорахуйте все уважно, можливо вам буде зручний інший варіант.

Ціна на кутові кухні трохи нижче, тому що на виробництво таких проектів йде менше гарнітуру і матеріалів, тому такий варіант підійде для кухні економ. До сих пір такий варіант меблів є найпоширенішим, ряд переваг свідчить про це. Уважно вивчайте перед замовленням всі запропоновані виробником варіанти.

Пам'ятайте, що темні кольори фасадів і полиць не дуже доречні на маленькій кухні. Для виконання класичного інтер'єру рекомендуємо використовувати дерев'яні фасади.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы