Замовити
Меблі для ванної кімнати. Як вибрати і не шкодувати?

Меблі для ванної кімнати. Як вибрати і не шкодувати?

Ванна кімната є місцем для релаксу для багатьох людей. Правильно підібрані меблі, плитка та її додатків можуть створити заміну невеликому персональному SPA. При проектуванні ванної кімнати майте на увазі, що це досить специфічна кімната, яка вимагає добре продуманих рішень. Невеликі поради на що звернути увагу при виборі меблів для ванної.
Спочатку слід врахувати деякі важливі деталі. Меблі будуть зазнавати вплив високої вологості і частих змін температури.

Ось чому вони повинні відповідати вимогам, наприклад:

Меблі для ванної кімнати повинні бути унікальними по функціональності. Вони повинні бути захищені спеціальними матеріалами, які додадуть їм повну витривалість. Фасади шаф і ящиків в цьому випадку мають першорядне значення, оскільки вони найбільш уразливі для шкідливих факторів.
Рекомендованим рішенням є МДФ, який з належною товщиною і безпекою є хорошим матеріалом для ванної кімнати. У нашому асортименті ви знайдете пропозиції фасадів які є стійкі до подряпин, вмятин і хімічних речовин. Всі вони легко чистяться і дуже міцні. З асортименту кольорів на нашому сайті ви можете вибрати серед багатьох моделей плити для ванної кімнати, як в матовому виконанні (наприклад, Pianovo Super Mat, Pianovo Metal, Akryl Premium Mat), а так і в глянцевому (Akryl, Polygloss).

Фасади в маленьку ванну кімнату
Ще одна важлива проблема полягає в тому, щоб підібрати меблі за розміром кімнати. У той час як у великих ванних кімнатах у нас є повна свобода вибору, а колір і тип фасадів залежать тільки від нашого смаку і уяви, то в невеликих інтер'єрах варто піти на деякі поступки. Велика кімната дозволяє більш інтенсивне забарвлення. Особливо рекомендуються натуральні бежеві, червоні, коричневі і елегантні чорні.
Раніше для меблів бралися матеріали, які були більш придатними до необхідного формату. Згодом змінювалося і повсякденне життя, прогресували меблеві стилі, з'явилися різні типи меблів, а також інші конструкції.
У разі невеликих поверхонь - гладкі, глянцеві поверхні, які створюють тривимірний ефект дзеркала, будуть ідеальними. Невелика ванна кімната буде піддаватися оптичному розширенню завдяки використанню досить яскравих кольорів. Фасади білого, ніжно-сірого, бежевого, легкого корала - кращий спосіб додати внутрішній простір і яскравість. Якщо ви зацікавлені у створенні сучасної компоновки, зверніть увагу на фрезеровані ручки в шафах, тобто приховані в глибині або на краю фасаду. Niemann нещодавно представив фрезерний сервіс для ручок на всіх фасадах.

Фасади в маленьку ванну кімнату
На закінчення, меблі для ванної кімнати вимагають ретельної обдуманості і перевірки на довговічність. Важливий також колір, який визначає, чи буде кімната виглядати затишною і просторою. Як великі, так і невеликі площі вимагають правильного підходу, але найбільш важливою проблемою в дизайні ванної є вибір фасадів і матеріалів дуже хорошої якості, які будуть служити на довгі роки.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы