ЄвроФасади
ua
ua ru
ЄвроФасади
Замовити

PIANOVO SILK шовк

гуртова ціна від 20м2

2,470 грн

Колекція фасадів Pianovo Silk - це фасади що вчинені в матовому виконанні з додавання 5 Глос глянцю - ідеально протистоять "відбитками пальців" на своїй поверхні. При дряпанні нігтем поверхні не залишається ніякого сліду.

Серед переваг слід відзначити, перш за все цікаві сучасні популярні кольори, але в обмеженій гамі. Також як і всі інші серії має високий рівень вологостійкості.

Особливі переваги серед матових панелей:

До сих пір плити доступні в 8 модних, однотонних кольорах. Нещодавно до колекції додалися 2 нових матових зразка зі структурою бетону, який широко використовується в проектуванні сучасних інтер'єрів у стилі LOFT.

Новинка - Pianovo Шовк - це новий продукт, запропонований в мате. Характеризується блиском глянцю на 5 gloss і високої стійкості до бруду і відбитків пальців. Пропозиція склад розташований 8 кольорів: сіро-коричневий U1191, U1200 чорний, сірий U1233, U1379 Magnolia, W400 White, Kashmir U702, U741 і W930 Lava сніжно-білий, Камінь, Цемент

Якщо Вам більше подобаються матові фасади на кухні тоді розгляньте варіанти Premium Mat, Poligloss, імітація скла Kristall, фасади зі шкіри, металу, бетону


Приклади реалізації

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы