ua
ua ru
ЄвроФасади
Замовити
Stival  Італія

Дерев'яні італійські фасади Stival - вишуканість і практичність

 

Італійські фахівці в меблевій індустрії придбали світову популярність завдяки своїм оригінальним дизайнерським рішенням і чудовому почуттю стилю. Фасади для кухні Stival, перш за все, виділяються своїм витонченим стилем і неперевершеним зовнішнім виглядом. Такі меблі прекрасно впишеться в практично будь-який інтер'єр. Компанія заснована в 1967 році. Тут працюють справжні художники, справжні майстри своєї справи, які не просто виготовляють фасади з дерева, а створюють живописні і запам'ятовуються картини, відображені на цьому дереві. Такий висококласний підхід до дизайну є яскравою особливістю компанії. Зовнішній вигляд виробів буде завжди радувати око і принесе неповторне естетичну насолоду.

 

Stival Sandra Cream
Stival Sandra Cream
Stival Sandra Noce
Stival Sandra Noce
Stival Silvia
Stival Silvia
Stival Sonia
Stival Sonia

Різноманітність асортименту

Кухні з фасадами Stival виготовляються тільки за допомогою натуральних компонентів. Різноманітні поєднання цих складових, завдяки особливій дизайнерської ідеї, перетворюються в унікальні високоякісні вироби. Більш того, меблеві фасади з натурального дерева завжди будуть залишатися в моді. Фактично будь-який тип покриття, яке буде наноситися на деревне масив, забезпечує для клієнта можливість знайти те, що припаде до душі саме йому. Ніщо не завадить Вам зробити Ваш вибір і купити меблеві фасади Stival.

 

Висока надійність

 

Кухонні фасади Stival обробляються відповідно до спеціальною технологією. З цієї причини кухні з фасадами Stival мають підвищену стійкість до впливу високої температури і вологи. Міцність є незаперечною перевагою кухні з фасадами Stival. Це, в свою чергу, гарантує довготривалу експлуатацію фасадів для кухні Stival. Дерев'яні італійські фасади Stival приємно здивують Вас неймовірно тривалим терміном служби. Крім того, використання натуральних фасадів у виробництві меблів забезпечує можливість її переходу з покоління в покоління. Кухні з фасадами Stival - довговічна розкіш і надійність.

 

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы