Замовити
Aqua-Akryl

AQUAAKRYL - НАЙКРАЩА ГАРАНТІЯ ДОВГОЛІТНЬОЇ ЯКОСТІ

Прагнення до досконалості, пошук нових рішень у світових тенденціях та нав'язування неперевершених виробничих жорсткостей - це керівна сила AQUAFRONT®

 

AQUAAKRYL Ultra
AQUAAKRYL Ultra
AQUAAKRYL STANDARD
AQUAAKRYL STANDARD
Aqua-Akryl GRAND
Aqua-Akryl GRAND
AQUAAKRYL СКЛО ULTRA
AQUAAKRYL СКЛО ULTRA

Фасади завжди поставляються із захисною плівкою (за винятком фасаду АА 3D). Це дозволяє уникнути пошкодження поверхні під час транспортування, а також під час монтажних робіт. Знімаємо захисну плівку спереду лише після монтажу та після проведення всіх ремонтних робіт у приміщенні. У продуктах AA Standard та AA Metalik Standard після зняття захисної плівки меблева передня частина проходить процедуру затвердіння протягом приблизно 7 днів (у цей період передня поверхня залишається м'якою і легко дряпається). Внаслідок попадання вологи гігроскопічний шар акрилу твердне, роблячи меблі фасаду більш стійкими до подряпин.
У свою чергу, фасади Aquaakryl Ultra, AA Dekor, AA Glass, AA Mat, AA 3D, AA Metalik Ultra та AA Metalik Mat мають фабрично затверділий акриловий шар і не потребують періоду затвердіння. Однак, всі продукти через щоденне використання потребують належного очищення, догляду та обслуговування.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы