Замовити
Decorapol (HotCoating)

KLEIBERIT HotCoating® - Революція в обробці поверхонь.

Багаторічні дослідження та розробки, а також десятиліття досвіду використання реактивних адгезивних систем дали основу та умови для успішного виходу на ринок технології HotCoating® від KLEIBERIT. Сьогодні у всьому світі встановлено 44 лінії HotCoating® у компаніях, що виробляють деталі меблів та обробки підлоги, а також у виробництві прокату для обгортки профілів.

Від глянцевого до суперматового - можливості дизайну безмежні - також у поєднанні з цифровими друкованими поверхнями. Обробка поверхонь та цифровий друк відкривають нові творчі можливості для декораторів інтер’єру та дизайнерів меблів
 

Перевага технології HotCoating

Завдяки багатошаровій структурі розчину HotCoating отримують абсолютно нові властивості поверхні, які суттєво відрізняються від властивостей звичайних лакованих поверхонь. Функціональний шар HotCoating робить поверхню постійно еластичною, покращує технологічність і складається із стовідсоткових твердих частинок. Верхній захисний шар складається з кольорового лаку, стійкого до подряпин, що не жовтіє. Таким чином, кожен окремий шар матеріалу сприяє технологічним перевагам рішення KLEIBERIT HotCoating®.

TOП-1

Фасади Decorapol (HotCoating) PureSuperMatt
Фасади Decorapol (HotCoating) PureSuperMatt

Фасади PurePianoGloss (HotCoating) суперглянцеві
Фасади PurePianoGloss (HotCoating) суперглянцеві

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы