Замовити

KRISTALL Elite глянець

KRISTALL Elite глянець

гуртова ціна від 20м2

6,520 грн

Kristall - унікальний продукт від компанії Niemann

Панелі від Kristall Niemann - це абсолютно нова колекція плит. Вони являють собою матеріали які завдяки унікальним технологіям займають перше місце за якістю в категорії високо глянцевих виробів для меблів.

Варто купити фасади Kristall Niemann тому, що серед переваг особливо слід відмітити:

+ ідеальний блиск
+ гладку поверхню як скло
+ глибина кольору
+ глибина відзеркалених предметів
+ високу стійкість до подряпин
+ ударостійкість


Пропозиція Niemann Kristall є з шести кольорів: білий, магнолія (кремовий), сірий, антрацит(графіт) та чорний, а також всі колори дублюються у матовому виконанні.

Процес обклеювання торців фасадів здійснюється за запатентованою технологією Zero Edge, тобто «невидима кромка». Вона клеїться таким чином, що виходить прихована під переднім шаром верхнього ламінату. Якщо дивитися на фасад в «обличчя» кромки зовсім не буде видно. Така технологія призначена для самої вибагливої групи клієнтів, які шукають інноваційні та нетрадиційні рішення в галузі меблів. 

Ще однією перевагою є те, що Kristall  в 11 разів  ударостійкіший ніж скло, і по вазі в 2 рази легший. 

Також він характеризується стійкістю до хімічних речовин: стійкий до ацетону, бензину, дезінфікуючих засобів, хлориду натрію, лимонної кислоти. 

Для очищення поверхні від забруднень потрібно тільки м'яку тканину і теплу воду з невеликою кількістю миючого засобу, після чого тільки протерти його сухою м'якою тканиною.

Продукт Kristall від Niemann - нова глянцева поверхня з величезною глибиною кольору і високим блиском. Незалежно від своєї позиції і світла колірний тон завжди буде той же самий. Ці меблі завжди будуть відзеркалювати всі навколишні предмети. 

За розмірами плита з форматом 2800 х 1010 мм і товщиною 19 мм.

* до ціни за м2 добавляється додаткова вартість кромкування в Німеччині - 12 євро за 1 шт

Розрахувати вартість
білий

білий

кремовий

кремовий

лагуна

лагуна

лате

лате

сірий

сірий

чорний

чорний

темно-сірий

темно-сірий

Приклади реалізації

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы