Замовити
arrows

Pianovo Supermat

Pianovo Supermat

гуртова ціна від 20м2

4,928 грн

Матові кухні від Niemann з матеріалу PIANOVO SUPER MAT

Фасади суперматові ~ 0% глянець, на МДФ плиті, тильна сторона – меламін у колір лицьового боку, товщина 18мм, водостійкий.

Зовнішній вигляд меблів залежить в першу чергу від поверхні - глянцевої або матової. Глянцеві поверхні, які до сих пір досягли успіху в тенденціях на ринку комплектуючих для виробництва меблів, додають меблів елегантності та вишуканості.

Однак, останнім часом можна також бачити великий інтерес до матової поверхні, які є більш функціональними і надають широкий спектр застосувань.

Відповіддю на такі потреби ринку є колекція плит Pianovo Super-Matt. Це не просто «нудний мат» - ці фасади поєднують в собі поточний різноманітність і модні тенденції, і при ближчому тактильному контакті позитивно дивує клієнта.

Серед переваг слід відзначити, перш за все нетривіальні кольори, стійкість до подряпин і «відбитками пальців» і тактильного відчуття поверхні ніжною, сатиновою і близькою до «0 gloss»

Якщо Вам більше подобаються однотонні матові фасади на кухні тоді розгляньте варіанти Premium Mat

Фасади NIemann Pianovo - варіант для тих, хто воліє меблі з матовою обробкою. Це фасади цікавих кольорів, стійкі до подряпин та «відбитків пальців». Вони відмінно підходять як матеріал для фасадів кухонних шаф.

На відміну від традиційних матових поверхонь, представлених на ринку, вони мають характерну матову поверхню на дотик. Вони доступні в кількох кольорах – як масив, так і під дерево.

 

Розрахувати вартість
горіх білий H3730

горіх білий H3730

дуб халіфакс

дуб халіфакс

чорний кавяр

чорний кавяр

білий мармур

білий мармур

Приклади реалізації

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы