Замовити

Акрилові фасади REHAU Rauvisio NOBLE MATT

Акрилові фасади REHAU Rauvisio NOBLE MATT

гуртова ціна від 20м2

4,704 грн

Колекція Rauvisio Brilliant Noble Matt складається з акрилових фасадів, виготовлених на основі матових акрилових пластин, і кромок виробництва REHAU, що гарантує повторюваність і бездоганну якість продукції.
Колекція фасадів REHAU NOBLE MATT дозволяє проектувати і виробляти меблі з майже шовкової і ідеально матовою поверхнею. Завдяки дуже низького ступеня відбиття світла меблі залишається матовою в будь-який час дня і при будь-якому освітленні. Поверхня фасадів Soft Touch надзвичайно стійка до подряпин, а технологія захисту від відбитків пальців захищає її від непривабливих плям. Крім того, поверхні з колекції Noble Matt мають антибактеріальні властивості, завдяки чому ця колекція також підходить для приміщень з підвищеними гігієнічними вимогами.
Ще однією особливістю цієї колекції є те, що матеріал тільной боку ідеально поєднується за кольором з акриловим ламінатом лицьового боку. Товщина цього балансування елемента гарантує достатню стійкість акрилової панелі до деформації. Акриловий ламінат Rauvisio Brilliant Noble Matt демонструє, крім підвищеної стійкості до подряпин, також стійкість до УФ-випромінювання і хімічних речовин. Шовковисту поверхню без пор легко чистити.
Виробництво акрилових фасадів по лазерної технології з використанням крайок RAUKANTEX PRO гарантує з'єднання плити і кромки на однорідну поверхню без видимих ​​крайок або клейових швів.
Колекція наших матових фасадів і опорних плит Noble Matt, що входить в складську програму, включає 8 декорів.

Матеріал - МДФ плита з акриловим покриттям.
Формат - 2800 х 1300 мм. Товщина - 18,4 мм.
Лицьова сторона - матова акрилова, покрита захисною плівкою.
Внутрішня сторона плити - матовий HIPS пластик і колір лицевої сторони для красивого естетичного вигляду та протидії сили пружності лицьового акрилу.

Розрахувати вартість
Silver Lake 2456L

Silver Lake 2456L

Smoke Stack 2457L

Smoke Stack 2457L

Trench Coat 2458L

Trench Coat
2458L

Gaslit Alley 2459L

Gaslit Alley 2459L

After Dark 2461L

After Dark
2461L

Capital Starlit 2455L

Capital Starlit
2455L

High Low 2454L

High Low
2454L

Casa Blanca 2453L

Casa Blanca
2453L

Приклади реалізації

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы