Замовити
Фабрика CMM (Польща)

Меблеві фасади CMM

На сайті fronty.com.ua можна купити меблеві фасади СММ двох видів: плоскі і рамкові з доставкою по Україні. Плоский фасад, масив відрізняється згладженими або рівними краями, і з двох сторін має лакофарбове покриття. Він може бути використаний для різних видів меблів. Рамковий - конструкція його така: рамка з масиву з шпонованим мдф або склеєних ламелями, дивлячись від матеріалу фасадів.

Залежно від потреб кожного клієнта, наш магазин пропонує найрізноманітніші види фасадів польського виробництва, які стануть ідеальним вибором для створення неповторного кухонного гарнітура на будь-якій кухні, незалежно від її розмірів та інших особливостей. Меблеві фасади СММ - краще, що можна вибрати для шаф на кухні у будь-якої господині в Україні.

TOП-6

СММ RAN
СММ RAN
CMM RCN
CMM RCN
CMM RLM
CMM RLM
CMM RMD
CMM RMD
CMM RMQ
CMM RMQ
CMM RPL
CMM RPL

CMM RFM
CMM RFM
CMM L2D
CMM L2D
CMM L2F
CMM L2F
CMM L1
CMM L1
CMM L2M
CMM L2M
F2F
F2F
CMM L2
CMM L2
CMM L2A
CMM L2A
CMM L2S
CMM L2S
CMM P0F
CMM P0F
CMM M0F
CMM M0F
CMM M0_M0G
CMM M0_M0G
CMM M1
CMM M1
CMM M2
CMM M2
CMM M3
CMM M3
CMM M4
CMM M4
CMM M6
CMM M6
CMM P0_P0G
CMM P0_P0G
CMM DM
CMM DM
CMM DT
CMM DT
CMM RP
CMM RP
CMM SH
CMM SH
CMM SP
CMM SP
CMM ST
CMM ST

Як з'явилася фабрика СММ?

Польська компанія СММ виробляє меблеві фасади з масиву вже більше 16 років. Її історія почалася з рішення двох друзів заснувати свій бізнес з продажу матеріалів для виробництва меблів. Так народилася й назва для компанії - Центр Меблевих Матеріалів.

Незабаром керівництву компанії стало ясно, що тільки продажем їх бізнес не обмежиться, і СММ почали самостійно виробляти фасади для меблів, профілі, декор та інші меблеві елементи. Виробництво постійно модернізується, оновлюється асортимент.

На сьогоднішній день у СММ багато клієнтів не тільки в Польщі, а й у багатьох країнах Євросоюзу і в східній Європі, тому купити кухонний фасад дешево від цього виробника можна в багатьох містах.

Меблеві фасади СММ для кухні

Ця продукція на сьогоднішній день є одним з популярних товарів в інтернет-магазині «EuroFasad». Це пояснюється більшою мірою високими вимогами до такої кімнаті, як кухня. Фасад повинен відповідати уявленням клієнта про красу, стиль і функціональності. Тому знайти готовий гарнітур практично неможливо. Саме тоді на допомогу прийде фасад СММ і доступні ціни нашого магазину.

Сьогодні дизайнери пропонують різні рішення для кухонь і різну вартість. Наприклад, популярним серед наших клієнтів є дерев'яний фасад. Щоб купити фасади потрібно надіслати виборані розмірі, матеріал для виготовлення, конфігурацію та колір.

 

Які матеріали застосовуються у виготовленні меблевих фасадів СММ?

Плоска модель фасаду виготовляється з МДФ, одна сторона якого може покриватися натуральним шпоном. Додаткові аксесуари у вигляді, наприклад, дверних ручок можуть бути виконані з чорного дуба. Виріб може бути покрито лаком.

Рамковий фасади від компанії СММ можна замовити з натурального дерева. Виготовити його можна за бажанням клієнта з таких матеріалів: дуба, вільхи, берези, черешні. Цей матеріал покривається поліуретановими лаками.

Де купити фасади меблеві?

Щоб перетворити свій будинок, можна купити нові фасади. Якщо ж для кухні купити окремо гарнітур, можна ще й значно заощадити. Так, наш магазин fronty.com.ua пропонує меблеві фасади з масиву дерева, фарбованого мдф, шпоновані та акрилові фасади і додаткові декоративні елементи до них за найнижчою ціною. При цьому будь-яку вподобану модель, фото якої можна побачити в каталогах, можете замовити прямо зараз : зателефонуйте нам або залиште замовлення через форму зворотного зв'язку. 

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы