Замовити
Акрилові фасади Niemann - як доглядати за ними

Акрилові фасади Niemann - як доглядати за ними

Як доглядати за акриловими фасадами

Акрилові фасади Niemann - догляд за ними

Акрилові фасади - один з найпопулярніших поверхонь кухонних фасадів. Вони мають гладку і рівномірну поверхню, що робить фасади меблів легкими в митті та догляді. Нижче наведено деякі особливості акрилових фасадів, що полегшують їх використання:

Міцність - завдяки акриловому покриттю поверхня не тріскається і не дряпається протягом усього життя, і вона не втрачає свій колір під впливом сонячного випромінювання.

Чистота - поверхня водонепроникна, що особливо важливо на кухні, яка постійно зазнає впливу різних забруднень. Для чищення можна використовувати будь-які мийні засоби, що не містять заборонених речовин (про це далі в статті). Гладкість поверхні значно полегшує процес очищення, а також запобігає утворенню цвілі.

Стійкість - акриловий пластик стійкий до більшості речовин під час повсякденного використання.

Акрилові плити Niemann доступні у матовому та глянцевому виконанні. Велика кількість клієнтів вибирає глянцеві акрилові фасади, які відбивають світло і оптично збільшують приміщення. Деякі клієнти стурбовані тим, що глянцеві поверхні буде важко підтримувати в чистоті, особливо на кухні.

Нижче ми представляємо правила догляду за глянцевими фасадами.

Регулярне чищення - щоб запобігти висиханню жиру, плям і слідів води насухо, стискайте тканину під час чищення і протирайте поверхні насухо після чищення. Необхідно захистити кухню від надмірної вологи - це продовжить її життя. Волога призводить до набрякання цвілі і меблів.

Не витирайте  меблі насухо, а витріть їх насухо після чищення.

Не використовуйте товсті тканини; забудьте і про губки для посуду!

Акрилові фасади Niemann, як глянцеві, так і матові, мають своїх ворогів. Ми радимо вам, чого слід уникати, а чого не використовувати, щоб не пошкодити поверхню.

ВОЛОГА - не мийте поверхню великою кількістю води і тримайте поверхню фасадів сухою.

ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА - плита акрилова буде пошкоджена при температурі вище 80ºC.

ТВЕРДІ ЩІТКИ - глянцеві поверхні не слід натирати металевими скребками та щітками, оскільки можуть залишитися подряпини.

АБРАЗИВНІ ОЧИЩУВАЧІ - не використовуйте зернисті чи спиртові мийні засоби, які можуть впливати на поверхню і пошкодити її (вони можуть подряпати поверхню, в результаті чого блиск зникне, а бруд почне накопичуватися в подряпинах).

ми записали те, що абсолютно не можна використовувати, то ЩО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ для чищення?

Делікатні мийні засоби - для чищення вікон (без аміаку), мийних засобів, мильної води.

Універсальний засіб для делікатного  очищення - вологі серветки, шампуні та рідке мило, гелі для душу, пасти без воску (для блиску).

Мильний розчин та м’яка тканина - для видалення бруду та пилу з акрилових поверхонь.

М'яка тканина - мікрофібра, фланель, м'яка тканина без волокон. Тканини з мікрофібри забирають і затримують частинки пилу.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

ЗАВЖДИ перевіряйте мийний засіб на непомітному місці перед прибиранням кухні. Зачекайте 1-2 хвилини і перевірте, чи не змінився колір покриття, не зникне блиск тощо.

Масляні відкладення на кухонних меблях -це суміш парів пилу та жиру, що утворюються під час варіння. Чим старша кухня, тим складніше позбутися цього виду бруду. Тому оптимальний час для «генерального» прибирання жирної кухні - 1-2 рази на рік, «чудовий» - кожні 2 місяці із застосуванням м’яких засобів і звичайно завжди при необхідності.

Після прибирання рекомендується протерти кухню чистою вологою ганчіркою з мікрофібри і висушити чистою сухою ганчіркою з мікрофібри. Таким чином, ви уникнете плям та залишків самого мийного засобу.

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы