Замовити

Toledo

Toledo

Barsa i Toledo облицьовані шпоном тільки на плоскій поверхні (внутрішня фрезерування між рамою і фільонкою під структуру шпону).

Шпоновані фасади виготовляються на основі MDF - обклеєній шпоном з двох сторін і окромковани шпоном. Використовуваний шпон - натуральний, екзотичний, модифікований шпон.

Продовження структури не поширюється на поєднання прямих і вигнутих фасадів.

Ми виготовляємо фасади в будь-яких розмірах, зберігаючи такі обмеження:

Модифікований, натуральний і екзотичний шпон: 2500мм * 1243мм.

Товщина: 18 мм, 51-400 мм

Ми виготовляємо шпоновані радісно фасади з радіусом R-240, R-450, R-1000.

Більшість замовлень на шпоновані фасади здійснюються протягом 20 робочих днів, а в разі глянцевих фасадів - 30 робочих днів, однак, через періодичні переривання поставок шпону і від інших причин, незалежно від компанії FFM Wiech, можуть бути продовжені.

Ми також виконуємо замовлення за межами нашого колірного асортименту, проте терміни і оцінка є предметом індивідуальних заходів.

Слід пам'ятати, що нерівномірне зерно, поверхнева неоднорідність, наявність сучків або зміна кольору в шпонованих продуктах обумовлені специфікою матеріалу та характерним для матеріалу природним походженням. Це не дефект продукту, це не впливає на його функціональність і довговічність.

Кольори шпону в різних партіях поставок можуть змінюватися по зразка або замовлених попередньо фасадах. Тому ми не гарантуємо 100% повторюваності кольорів шпону. Кожен дозамовлення швидше за все, це буде пов'язано з іншим видом шпону. Виробник не несе відповідальність за зміну кольору шпонованих фасадів.
Шпон під впливом променів сонячного світла змінюється, що не впливає на його функціональність і довговічність.

Розрахувати вартість

Приклади реалізації

Елементи фасадів

ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ

и мы с радостью ответим на все Ваши вопросы